Bucko · Ne plaćaj punu cenu

Tvoj glavni ortak za hranu

Zašto plaćati punu cenu ako ne moraš?

Bucko je mapa grada sa 160+ lokala i ponudama koje drugi ne vide. Burger 1+1. Minus 30%. Piće gratis. Jedeš isto kao i svi. Samo plaćaš manje.

Ostaje ti u džepu za godinu dana 363.600din Uz oko 30.000 din uštede mesečno. Izračunaj svoju ispod.
BURGER 1+1 990 din 495 din +495 din
Već na Bucku
Intergalactic DinerCaribic PizzaTortilla CasaMister WangPizza PlusHavarijaPonchoFofaLudo BrašnoHaslersBad Guys BurgersZapata

Brojač novca

Koliko trenutno bacaš na punu cenu?

Pomeri klizače. Bucko broji svaki dinar koji ne moraš da daš.

5×
3.500 din
40%

Burger 1+1 je praktično 50%. Minus 30% je 30%. Piće gratis je obično 15–25% računa.

Mesečno ti ostaje

30.300din

363.600dinara godišnje
404burgera koje nisi platio

Ovo je primer računice, ne garancija. Stvarna ušteda zavisi od ponuda koje aktiviraš i lokala koje biraš.

Na šta ide ušteda

Ti ne štediš. Ti skupljaš za nešto.

Izaberi cilj. Računamo po tempu iz kalkulatora iznad.

AirPods su tvoje za 5 nedelja.

Isti izlasci, ista hrana. Samo bez pune cene.

Okvirne cene u Srbiji, zaokružene. Mogu da variraju po prodavnici i modelu.

S Buckom investiraš

Najbolji prinos u gradu se jede.

Burger 1+1 ti vraća pola računa. Odmah, na licu mesta, bez čekanja i bez rizika. Nijedna banka ti to neće ponuditi.

+50%Burger 1+1
+30%Minus 30% na račun
+100%Desert gratis

Tvoj Bucko portfolio · ova nedelja

+3.080 din

▲ 0 rizika
  • 1+1
    Smash burger 1+1Dorćol · pon
    +890
  • −30
    Sushi, minus 30%Savamala · sre
    +1.140
  • −100%
    Desert na račun kućeVračar · pet
    +450
  • −100%
    Pomfrit gratisNovi Beograd · sub
    +320
  • 1+1
    Kafa 1+1Zemun · ned
    +280

Primer nedelje jednog korisnika. Lokali i iznosi su ilustracija.

Zašto Bucko

Nisi škrt. Pametan si.

Znaš mesta

Ti si ortak koji uvek zna gde da se ide.

Na mapi je već 160+ lokala i svake nedelje stižu novi. Dok ostali skroluju recenzije, ti već sediš za stolom.

Baratanje parama

Puna cena je za one koji ne znaju.

Isti lokal, ista porcija, isti ukus. Razlika je samo u tome da li si znao za ponudu. Sa Buckom znaš.

Brojač novca

Svaka ponuda ima jasnu cenu.

Pre nego što aktiviraš, vidiš šta dobijaš: 1+1, minus 30%, piće gratis. Bez sitnih slova i bez iznenađenja na računu.

Prave ponude

Lokali ih biraju. Ti uživaš.

Restorani sami postavljaju ponude, termine i dostupnost. Zato su ponude stvarne, a ne marketinški trik.

Kako radi

Tri koraka do jeftinijeg ručka.

Ovako izgleda put od otvaranja aplikacije do prve uštede. Pravi ekrani, prava aplikacija.

Klikni na korak da ga pogledaš

Prestani da plaćaš punu cenu.

Skini Bucko i vidi koje ponude te čekaju u krugu od 500 metara.